lalalalalalalalalalalala

31. května 2014 v 14:44 | *Unicorn' |  moje nudňoulinké kecičQy :'D
čango mango.

Po 5345734368 letech píšu něco na tento blog, oujé. Rozhodla jsem se, že zase napíšu článek. Protože se mi nechtělo psát "Things what I love" a na nic jiného jsem neměla inspiraci, rozhodla jsem se, že vám sem dám další nudný článek na random téma :DD.
paradise | Tumblr

Pamatujete na takové ty hry jako Flappy bird a Pixwords? Jak to všichni hráli a teď už o to nikdo nezavadí? A nebo takové ty internetové fenomény jako Gangnam style, Gentleman, Já mám právo sedět, Ondřeji prosím, ViralBrothers, žirafy, taková ta písnička jak to zpívaly ty tři holky o tom kuřeti nebo o co tam vlastně šlo a další takové věci? Teď jsem vám to připoměla že? :DD (70% lidí si teď zpívá tu písničku - i já mezi ně patřím :DDD)

Jak už jsme si všimli, zítra začíná první letní měsíc, joo! :333 A bude se asi otvírat koupák v takovém městě vedle toho našeho zapadákova, jou jou. Pokud bude hezky a já nepůjdu na dětký den který pořádá základka tak tam pojedu :33 (proč vám to říkám?). No a to znamená že ještě necelý měsíc školy (nepočítám do toho ty víkendy) a budou prázdniny!!!! Konečně :33 Ale ten rok utekl docela rychle ;))

Nejvíc mě těší, že budu mít možná vyznamenání :333 Pokud si udržím známky. Lol, já jsem tak happy. A to chodím ještě na gympl-.- (nevím co tam dělám:D) a neumím se učit -_- Vždycky nad tím strávím víc času než ostatní, protože si to prostě nedokážu narvat do hlavy.. Ale ty hodiny učení se vyplatily. Dřív jsem byla taková jako v klidu, prostě: Pětka, jojo, vpoho. Teď mi na nich i záleží jenom kvůli rodičům -_- (nechci se tady přesně o tom bavit..:) )

A ta další věc je, že mám ten nejlepší vztah se svýma spolužákama :33 Na začátku roku jsme se jako měli rádi, ale pak se to pořád zhoršovalo. Byly tam hádky, šikana, nenávist, pomluvy a ještě do toho ty nároky našich učitelů a dusno doma.. Ale ve škole už se to srovnalo a miluju svoje spolužáky jako sestry a bratry :333 Nejlíp se s nima povídá a prostě je mi s nima dobře :')) Já doufám že ti nejlepší z nich budou přes prázdniny na koupákách nebo budeme chodit ven a nebudou pořád někde odjetí, protože to bez některých asi nepřežiju :((

Jo a taky budu mít předělaný pokoj, asi tyrkysový a prostě úplně jinak zařízeý :333 Doufám že tam budu mít takový ten houpací pytel :3

To bylo pro dnešní článek všechno, můžete mi do komentářů napsat jak vám jde škola a jak se těšíte na prázdniny.
*Unicorn'

 


Anketa

click

.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.